Mēs piedāvājam uzticamu un izdevīgu veidu pasūtīt automašīnu no Eiropas, atbilstoši jūsu individuālajām prasībām.

Saviem klientiem piedāvājam jebkura izlaiduma gada, markas un modeļa automašīnas pēc individuāla pasūtījuma, atbilstoši klienta vēlmēm.

Automašīnas tiek meklētas lielākajās un uzticamākajās Eiropas izsolēs un portālos, kā arī no pastāvīgiem sadarbības partneriem.

Mēs pārbaudam automašīnas vēsturi, tās tehnisko un vizuālo stāvokli, lai jūs droši varētu iegādāties jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu automašīnu. 

Piegādājam arī elektromobiļus no Eiropas. Ja interesē automašīna ar elektrisko motoru- izdevīgāk meklēt to ārzemēs.

Iegādājoties elektromobīli Eiropā jums būs lielāka  iespēja izvēlēties komplektāciju un aprīkojumu par draudzīgāku cenu.

Mūsu uzņēmums palīdzēs iegādāties jebkuru jūsu izvēlēto automašīnu.

Visa procedūra ietver 3 vienkāršas darbības:

1. Aizpildīt pieteikumu

Lai pasūtītu automašīnas atlasi un apskati mūsu uzņēmumā, jums jāaizpilda pieteikums. Aizpildot pieteikumu, cenšaties pēc iespējas vairāk aprakstīt visas jūsu prasības un vēlmes, jo jebkura informācija automašīnas izvēles procesā mums ir ļoti svarīga. Pēc pieteikuma aizpildīšanas ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un precizēs papildinformāciju.

2. Atlase un apskate

Pēc pieteikuma apstrādes un pasūtījuma pieņemšanas mēs saskaņojam visu informāciju par vēlamo automašīnu. Nākamais solis ir piemērotās automašīnas meklēšanas un analīzes process, pēc kura mēs kopā ar Jums pieņemsim lēmumu par automašīnas iegādi. Jūs saņemsiet  arī mūsu ieteikumu, vai ir vērts pirkt šo automašīnu.

3. Pirkums un dokumenti

Pēc veiksmīgas apskates veicam automašīnas iegādi Eiropā, noformējam visus nepieciešamos dokumentus kas saistīti ar automašīnas iegādi un transportēšanu. Ka arī mēs sniegsim konsultāciju par Jums interesējošajiem jautājumiem.

PASŪTIET AUTOMAŠĪNU NO EIROPAS AIZPILDOT ANKETUPirkumu grozs