Mēs piedāvājam uzticamu un izdevīgu veidu kā pasūtīt automašīnu no Eiropas, atbilstoši jūsu individuālajām prasībām.

Saviem klientiem varam piedāvāt jebkura gada izlaiduma, markas un modeļa automašīnas pēc individuāla pasūtījuma, atbilstoši jūsu prasībām.

Automašīnas tiek meklētas lielākajās, uzticamākajās Eiropas izsolēs un interneta portālos, kā arī, no pastāvīgajiem sadarbības partneriem. Izmantojot mūsu uzkrāto pieredzi, varam garantēt, ka atradīsim piemērotāko un labāko iespējamo auto.

Pirms iegādes, mēs pārbaudīsim un izvērtēsim automašīnas vēsturi, tās tehnisko un vizuālo stāvokli, lai jūs droši varētu iegādāties  izvēlēto automašīnu. 

Patreiz, arvien populārāki kļūst eloktroauto, tāpēc esam sākuši piegādāt arī elektroauto no Eiropas..

Ja interesē automašīna ar elektrisko motoru - izdevīgāk meklēt to ārzemēs, turklāt, tagad ir pieejams valsts atbalsts. EKII projekta ietvaros, lietotam elektroauto līdzfinansējums ir 2250 eiro, savukārt jaunam 4500 eiro. Tieši par tik jūsu izvēlētais auto būs lētāks! Mūsu uzņēmums uzņemsies visas rūpes par dokumentācijas sakārtošanu EKII atbalsta saņemšanai.

Iegādājoties elektroauto Eiropā, jums būs lielāka  iespēja izvēlēties komplektāciju un aprīkojumu par draudzīgāku cenu.

Mūsu uzņēmuma profesionāļi palīdzēs iegādāties jebkuru jūsu izvēlēto automašīnu!

Visa procedūra ietver 3 vienkāršas darbības:

1. Aizpildīt pieteikumu

Lai pasūtītu automašīnas atlasi un apskati mūsu uzņēmumā, jums jāaizpilda pieteikums. Aizpildot pieteikumu, cenšaties pēc iespējas vairāk aprakstīt visas jūsu prasības un vēlmes, jo jebkura informācija automašīnas izvēles procesā mums ir ļoti svarīga. Pēc pieteikuma aizpildīšanas ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un precizēs papildinformāciju.

2. Atlase un apskate

Pēc pieteikuma apstrādes un pasūtījuma pieņemšanas mēs saskaņojam visu informāciju par vēlamo automašīnu. Nākamais solis ir piemērotās automašīnas meklēšanas un analīzes process, pēc kura mēs kopā ar Jums pieņemsim lēmumu par automašīnas iegādi. Jūs saņemsiet  arī mūsu ieteikumu, vai ir vērts pirkt šo automašīnu.

3. Pirkums un dokumenti

Pēc veiksmīgas apskates veicam automašīnas iegādi Eiropā, noformējam visus nepieciešamos dokumentus kas saistīti ar automašīnas iegādi un transportēšanu. Ka arī mēs sniegsim konsultāciju par Jums interesējošajiem jautājumiem.

PASŪTIET AUTOMAŠĪNU NO EIROPAS AIZPILDOT ANKETU